Naše služby

Nabízíme Vám profesionální služby jako jsou úklid domů a bytů, průmyslových objektů, kanceláří. Zajistíme za Vás úklid společných prostor. Rádi za Vás umyjeme okna nebo vyžehlíme prádlo. Neváhejte si vybrat z našich služeb a kontaktovat nás. V případě jakýchkoli dotazů Vám rádi pomůžeme ochotně poradíme. 

Úklid domácností

Pokud chcete mít příjemný pocit pohody a klidu i po těžkém dni v práci, objednejte si úklid domácnosti. Se špínou, nečistotami a všudypřítomným prachem si hravě poradíme. Jste pracovně vytížení a nemáte času nazbyt? Nebo chcete jen opravdu pořádně vygruntovat, a to od podlahy až po strop? Ať je to tak či onak, úklid domácností je tady pro Vás.

Pokud máte specifické přání v rámci úklidu neváhejte se na nás obrátit. Rádi vyjdeme vstříc Vašim úklidovým požadavků. Vyzkoušejte naše služby a kontaktujte nás.

Úklid kanceláří

Využijte službu Úklid kanceláří. I když se vám to může zdát neuvěřitelné, pracovní prostředí má výrazný vliv na výkonnost a výsledky zaměstnanců. Příjemné prostředí a čistota všech prostor pozitivně ovlivňuje náladu, myšlenky a výkon pracovníků. Zajistíme perfektní úklid kanceláří dle vašich požadavků.

Při úklidu kanceláři se přizpůsobíme vašim časovým možnostem a dalším požadavkům. Zkušenosti, které jsme získali během více než desetiletého působení v oblasti úklidu, jsou zárukou vaší jistoty a naší kvality.

Úklid průmyslových hal

Úklid průmyslových hal je velmi specifický. Často probíhá za plného či upraveného provozu. Pro dosažení maximální čistoty, kombinujeme úklid průmyslových hal ještě s výškovými pracemi. 

Dostaneme se tak do všech hůře přístupných prostor. Výškové práce nám navíc při úklidu průmyslových hal dovolují čistění světel a světlíků, luxování nosníků a rozvodů elektroinstalace, vzduchotechniky a dalších rozvodů, které se v těchto provozech běžně vyskytují.

Mytí oken

Nebaví Vás mytí oken? Nechte to na nás a našich zkušených pracovnících. Vaše okna umyjeme profesionálně a kvalitně. Ceny za umytí oken jsou velmi příznivé a nemusíte bát vysokých účtů. Při úklidu využíváme moderních postupů a vždy dbáme na Vaši maximální spokojenost. 

Čistíme, jak běžně znečištěná okna, tak okna znečištěná například po stavebních, malířských nebo jiných činnostech. Zajišťujeme mytí oken nejen v domácnostech, ale také hotelech, restauracích, kancelářích, průmyslových objektech aj. Vaše okna vždy budou umyta kvalitně a bez šmouh.

Čištění koberců a čalounění

Objednejte si profesionální čištění koberců. Vašim kobercům vrátí zašlý lesk a krásu. Koberce čistíme profesionálními stroji značek Kärcher nebo Wapp. Jasný výsledek čištění koberců vidíte okamžitě. Kontaktujte nás přes níže uvedený formulář nebo na e-mail.

Novinka: čištění koberců je také možné přímo u nás na prodejně, proto neváhejte a přivezete Váš koberec k nám, kde jej profesionálně vyčistíme.

Čistíme koberce s dlouhým i krátkým chlupem, perské koberce, schodišťové koberce.

Žehlení prádla

Nebaví vás žehlit prádlo, nebo na to nemáte čas? Potom jsme tu právě pro Vás s naší službou žehlení prádla a lůžkovin. Službu žehlení prádla pro Pardubice a okolí můžeme realizovat i přímo u Vás a odpadnou Vám tak starosti s dovozem prádla na provozovnu. 

Tato nabídka je určena zejména seniorům či osobám s omezenou schopností pohybu. S námi se domluvíte i na individuálních požadavcích a přáních, proto neváhejte a vyzkoušejte nás. Naši službu pečlivého ručního vyžehlení prádla Pardubice si objednáte telefonicky, emailem.

Ostatní služby

Jsme nakloněni Vašim úklidovým požadavkům. Mimo výše uvedené služby Vám nabízíme:

  • úklid po malování a stavbě
  • malířské a natěračské služby
  • vyklízecí práce
  • úklid společných prostor

To vše za velmi příznivé ceny. Neváhejte a kontaktujte nás.