Novinky

Dnes zahájen úklid po rekonstrukci v prostorách Krajského úřadu v Pardubicích. Nejdříve všechno odprašnit, otřít okna, veškeré vybavení, koberce a další.

Na přání zákazníka jsme zajistili sekání trávy u OC v Pardubicích. Jednalo se o naše první sekání tohoto rozsahu. Získali jsme nové zkušenosti, které nám pomohou tuto službu maximálně zprofesionalizovat, jak technickým vybavením, tak celkovou organizací této práce.

Zákazník nás požádal v rámci jejich odstávky o kompletní úklid dílen a zázemí. Jednalo se o odstranění pavučin a prachu ze vzduchotechniky, veškerých stěn a topení. Také byly umyty a odmaštěny okna, vyluxovali a vymopovali jsme podlahy a provedli další úklidové práce.

Zákazník nás požádal o vyčištění epoxidové podlahy v novostavbě v Pardubicích v podzemních garážích. Tyto podlahy jsme kompletně zametli a vyčistili podlahovým strojem. Nejvíc znečištěné plochy jsme museli dočistit ručně s odsáním pomocí průmyslových podlahových vysavačů. Celý prostor jsme ještě neutralizovali. Vyčištěný prostor je tak připraven na...

Naše firma pravidelně uklízí hlediště a zázemí po všech sportovních a kulturních akcích v hokejové hale v Pardubicích. Úklid probíhá ve večerních hodinách vždy po skončení akce.

Po bouřce 22.12. jsme likvidovali havárii kanalizace ve sklepích v ulici Teplého. Okamžitý výjezd pracovníků a jejich obětavý výkon zajistil všem nájemníkům klidné vánoce. Vše vyčištěno a vydezinfikováno.

Využíváme odstávky u našeho stálého zákazníka a provádíme generální úklid podlah a stěn včetně dezinfekce s velkým podílem ruční práce, protože tam se technika nedostane.

Zákazník si narychlo objednal vyčištění židlí mokrou cestou. Odstranili jsme mapy od kávy, čaje, vína a chlebíčků. Druhý den již mohli opět zasednout a řešit potřebné věci.